Šk.rok 2017/2018

MDD

Aj tento rok sme spoločne oslávili MEDZINÁRODNÝ DEŇ DETÍ.  V nedeľu 3. júna už tradične v Hendrichovciach sme si užili popoludnie plné hier a zábavy. Pripájame zopár fotiek , viac nájdete na našej FB stránke školy...

Škola v prírode

Aj tento rok sa žiaci našej školy záčastnili školy v prírode. Tá sa tohto roku konala v termíne od 23.4. do 27.4.2018 už v známom prostredí hotela Lesana v Starej Lesnej. Starší žiaci našej školy však prostredie zmenili a svoj pobyt si užili vo Vyšných Ružbachoch, kde sa aj sami postarali o svoje...

10. výročie školy

Nádherným koncertom plným emócii sme si pripomenuli 10 rokov od vzniku školy.  Školu založila Eva Turáková, ktorá z pôvodného počtu 15 detí vybudovala Súkromnú spojenú školu, ktorá má dnes vo viacerých zložkách 122 žiakov, o ktoré sa stará 85 kvalifikovaných ľudí. video z...

8.Školský ples

V tomto roku sa uskutočnil už 8. ŠKOLSKÝ PLES.  Dňa 9.2.2018 sa krásne vyzdobená kongresová sála  reštaurácie Mladosť zaplnila krásnymi róbami, oblekmi či motýlikmi. Ples sa tentokrát  niesol v duchu témy „Modré pierko“. Súťaž o modré pierko vyhrala naša pani...

2. Teenegersky ples

Naša škola zorganizovala  2. Teenegerský ples pre mládež s autizmom a inými ŠVVP, ktorý sa bude kona 7.2.2018 v priestoroch ABC-CVČ v Prešove. Veľmi sa tešíme, že naše pozvanie prijali aj Spojená škola Pavla Sabadoša v Prešove, Spojená škola na Masarykovej ulici v Prešove, no a tento...

Karneval

Karneval sa stal v našej škole tradíciou. Tento rok sa uskutočnil 30.1.2018. Krásne masky sa zišli v telocvični susednej školy. Mohli ste tu nájsť rôzne rozprávkové postavičky - princezné, rytierov, zvieratká... Nechýbalo veľa zábavy a radosti a my sa už teraz tešíme na budúci rok. Fotky si môžete...

Zimný pobyt v prírode - Ružbachy

V tomto školskom roku sa žiaci (od 13 rokov) našej školy prvykrát zúčastnili zimného pobytu v prírode. Okrem krásnych zážitkov tam získali aj základy lyžovania.  Fotky si môžete pozrieť na FB stránke školy. Zopár ich prikladáme aj tu :

Vianočná akadémia

Vianočné koledy, vôňa medovníčkov a čerstvého ihličia, betlehemy v najrôznejších podobách, oriešky, jabĺčka, trblietavé ozdôbky a tiež rozžiarené detská očká. Toto všetko sa nám viaže k najkrajším sviatkom v roku, k Vianociam. Aj my sme oslávili príchod vianoc "Vianočnou akadémiou", kde deti a...

Vianočné trhy

Aj tento rok sme Vás srdečne privítali na vianočných trhoch. Ďakujeme všetkým, ktorí kúpou výrobkov nás aj našich žiakov podporili našu školu. Dovidenia o rok.

"Mikulášska nádielkai"

Na sviatok sv. Mikuláša sa tešia všetky deti, aj naše deti sa v stredu 6.12.2017 na detskej svätej  omši stretli s  Mikulášom. Niektoré detičky mu aj zaspievali či povedali básničku a potom dostali vytúženú sladkosť. Fotky nájdete na našej FB stránke...

1 | 2 >>