Šk. rok 2020/2021AktualityOznamy a pozvánky

OZNAM – 11.10.2020

Vážení rodičia,
naša praktická škola patrí pod špeciálne školstvo, preto sa riadime usmerneniami pre špeciálne školstvo a nie pre stredné školy. Od budúceho týždňa teda pokračujeme vo vyučovaní prezenčnou formou a vaše deti nemusia ostať doma. Budeme samozrejme rešpektovať, ak si deti necháte doma, lebo máte obavy zo šírenia koronavírusu, ich neprítomnosť budeme značiť ako ospravedlnenú. Rodičia, ktorí poberajú opatrovateľský príspevok, s tým nemajú problém. Zatiaľ nie je jasné, či pracujúci rodičia majú nárok na pandemickú OČR, preto si to asi osobne zistite priamo v sociálnej poisťovni.
Snažíme sa maximálne dodržiavať hygienické zásady o to viac, že naše deti nemusia nosiť rúška. V prípade akýchkoľvek zmien, či odporúčaní ministerstva školstva vás budeme neodkladne informovať o zmenách. Preto prosím sledujte našu web stránku: www.autistipresov.sk /sekcia Covid-19, alebo aktuality/, našu facebookovú stránku a tiež svoje mailové schránky.
Od pondelka teda pokračujeme v bežnom režime a tešíme sa na vaše deti. V prípade, že si deti necháte doma, informujte o tom vašich triednych učiteľov.
Prajem nám všetkým veľa zdravia, síl a pokoja v týchto ťažkých dňoch.
Opatrujte sa v zdraví,

S pozdravom
Mgr. Eva Turáková
riaditeľka

Hore