Šk. rok 2020/2021AktualityOznamy a pozvánky

OZNAM – 14.10.2020

Vzhľadom k tomu, že bol dnes u nás v špecializovanom zariadení ambulantnej forme /7.poschodie/ potvrdený ďalší prípad koronavírusu u kolegyne, ktorá prichádzala do styku a  starala sa o deti z materskej aj základnej školy, od zajtra 15.10.2020 bude škola uzavretá pre všetky organizačné zložky: materská škola, základná škola a praktická škola. Po usmernení Úradom verejného zdravotníctva vás o ďalších krokoch budeme priebežne informovať. Sledujte preto prosím svoje mailové schránky, webovú stránku školy www.autistipresov.sk alebo facebook.
Zatiaľ z rozhodnutia riaditeľky školy Mgr. Evy Turákovej ako prevencia pred ďalším šírením nákazy bude škola so všetkými organizačnými zložkami na Vodárenskej 3 v Prešove aj špecializované zariadenie ambulantná a týždenná pobytová forma zatvorená do odvolania.
Akonáhle sa u kohokoľvek z detí či ich rodičov alebo zamestnancov školy zmení zdravotný stav a nastúpia príznaky ako horúčka, suchý dráždivý kašeľ, únava a pod. okamžite kontaktujte svojho lekára a informujte nás.
Bližšie pokyny dostanete v najbližších dňoch po usmernení Úradom verejného zdravotníctva.
Prajem veľa zdravia, síl a trpezlivosti.

S pozdravom
Mgr. Eva Turáková
riaditeľka

Hore